KAMOS
hledáte byt, dům, pozemek?
pošlete nám kontakt,
ozveme se vám zpět
kontaktujte nás RK KAMOS

Kateřina Sedláčková
Zd.Vavříka 19
Ostrava-Bělský Les, 700 30
mobil: +420 602 23 79 29
email: kamos@kamos.cz

Byty

 

0+1 - PRODEJ

   

  

  

ul. Výškovická, Ostrava - Výškovice

  

Exkluzivně nabízíme byt 0+1 větších rozměrů - 29m2 s lodžií přes celý pokoj. Byt se nachází ve 3.patře v domě s výtahem, po kompletní revitalizaci- nový vstup do domu vč. zvonků, zateplení, plastová okna, nové výtahy apod. Dům je umístěný hned u Bělského Lesa s možností krásných vycházek a před domem je prostorné parkoviště. V bytě se dále nachází kuchyňská linka, plovoucí podlahy, žaluzie, koupelna a WC  jsou zvlášť.  Je ve velmi dobrém stavu, volný, bez zařízení. Výhodou jsou nízké měsíční náklady 2 456-Kč. PENB není vyhotoven, dle zákona je uváděna energetická třída G. Byt je družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví bez doplatku, takže výhodou je, že se neplatí daň z nabytí nemovitých věcí a je možno jej koupit na hypotéku, půjčku apod. Doporučujeme prohlídku.

  

Cena: 590 000,-Kč vč. provize a právních služeb.

 

Pro další fotografie - klikněte zde.

  

__________________________________________________________________________  

  

    

4+1 - PRODÁNO 

  

    

  

ul. Ladislava Hosáka, Ostrava - Bělský Les

    

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o velikosti 4+1 s lodžií.  Byt je umístěn v 1.patře sedmipatrového domu s výtahem. Byt o rozloze 85m2 vč. lodžie je ve velmi dobrém stavu, prošel částečnou rekonstrukcí - koupelna s obklady a dlažbou, vestavěné skříně a komora, nové podlahy v celém bytě, nová kuchyňská linka. K bytu patří sklep a zasklená lodžie. Byt je možné koupit i se zařízením. Dům je po kompletní revitalizaci vč. zateplení, nové fasády, plastových oken se žaluziemi, schránek, zvonků apod. Dům se nachází v ideálním místě v blízkosti veškerých služeb, zdravotního střediska, školy, školky, sportovní haly, obchodů, ale i lesa s cyklostezkami, novými běžeckými tratěmi apod. Výborné napojení na MHD. Měsíční náklady na 4 osoby jsou 5 877,-Kč + služby. PENB není vyhotoven, dle zákona je uváděna energetická třída G. Byt je družstevní s možností převodu do osobního vlastnictví, takže výhodou je, že se neplatí daň z nabytí nemovitých věcí, ale je možné byt koupit na hypotéku, půjčku apod. Byt je volný od května 2019. Doporučujeme prohlídku. 

    

Cena: PRODÁNO

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

_________________________________________________________________________

 

  

 

2+1 dr. - PRODÁNO 

  

    

  

ul. E. Podgorného, Ostrava - Dubina

    

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o velikosti 2+1.  Byt je umístěn v 1.patře (2. nadzemní podlaží) v 6-ti patrovém domě po kompletní revitalizaci vč. zateplení, nové fasády, nových plastových oken se žaluziemi, nový výtah, schránky, zvonky apod. Byt je ve velmi dobrém stavu, prošel rekonstrukcí - koupelna a soc. a zařízení s obklady a dlažbou, vestavěné skříně s zrcadly v chodbě i v pokoji, nové PVC v celém bytě, kuchyňská linka ve tvaru písmene "L". K bytu patří sklep. Dobrá možnost parkování před domem. V blízkosti veškeré služby, zdravotní i sociální, školy, školky, MHD, obchody apod. Měsíční náklady jsou 4 437,-Kč + služby. PENB není vyhotoven, dle zákona je uváděna energetická třída G. Byt je družstevní, neplatí se daň z nabytí nemovitých věcí. Byt je od ledna 2017 volný a ihned k nastěhování. Doporučujeme prohlídku. 

    

Cena: PRODÁNO

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

_________________________________________________________________________

     

3,5+1 os.vl. - PRODÁNO

  

    

  

ul. Strelkovova, Ostrava - Zábřeh 

  

Exkluzivně nabízíme rozlehlý byt o velikosti 3,5+1, který se nachází ve velmi žádané, klidné lokalitě ve velmi pěkném prostředí nízké zástavby a zeleně. Jedná se o byt umístěný ve 3.patře v cihlové, nízké zástavbě  s rozlohou 81m2 + 6,5m2 sklep + 5m2 balkon. Byt je v původním stavu, má velkou chodbu do tvaru písmene "L" s množstvím vestavěných skříní, zrekonstruovanou koupelnu, neprůchozí prostorné pokoje a velkou dobře ustavitelnou kuchyň se zděnou spíží. Dům prošel kompletní revitalizací vč. plastových oken, zateplení fasády,  hlavního vchodu, schránek, zvonků, elektřiny na chodbách apod. Před domem se nachází parkoviště pro tento dům. Výborná dostupnost MHD, zdrav. střediska, obchodů, školy, školky, bank, soc. služeb a také lesa s cyklotrasami apod. Výhodou jsou velmi nízké měsíční poplatky spojené s bydlením ve výši 2 613,-Kč vč. fondu oprav.  PENB není zatím vyhotoven - podle zákona patří do energetické třídy "G". Na bytu neváznou žádné závazky, dluhy apod. a je jej možno koupit na hypotéku, půjčku apod. Byt je prázdný, doporučujeme prohlídku.     

  

Cena: PRODÁNO

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

 _________________________________________________________________________

  

 

  

 

 

 

 

 

 

 

copyright 2006 - 2019 :: Realitní kancelář KAMOS


Výroba www stránek Ostrava: PNM International s.r.o.