KAMOS
hledáte byt, dům, pozemek?
pošlete nám kontakt,
ozveme se vám zpět
kontaktujte nás RK KAMOS

Kateřina Sedláčková
Zd.Vavříka 19
Ostrava-Bělský Les, 700 30
mobil: +420 602 23 79 29
email: kamos@kamos.cz

Byty

 

0+1 - PRODEJ

   

  

  

ul. Výškovická, Ostrava - Výškovice

  

Exkluzivně nabízíme byt 0+1 větších rozměrů - 29m2 s lodžií přes celý pokoj. Byt se nachází ve 3.patře v domě s výtahem, po kompletní revitalizaci- nový vstup do domu vč. zvonků, zateplení, plastová okna, nové výtahy apod. V bytě se dále nachází kuchyňská linka, plovoucí podlahy, žaluzie, koupelna a WC zvlášť.  Je ve velmi dobrém stavu, volný, bez zařízení. Výhodou jsou nízké měsíční náklady 2 456-Kč. PENB není vyhotoven, dle zákona je uváděna energetická třída G. Byt je družstevní, neplatí se daň z nabytí nemovitých věcí a je  možnost  převodu do osobního vlastnictví bez doplatku či splátky anuity nebo půjčky.

  

Cena: 640 000,-Kč

 

Pro další fotografie - klikněte zde.

  

__________________________________________________________________________  

  

 

2+1 dr. - PRODÁNO 

  

    

  

ul. E. Podgorného, Ostrava - Dubina

    

Exkluzivně nabízíme k prodeji velmi pěkný byt o velikosti 2+1.  Byt je umístěn v 1.patře (2. nadzemní podlaží) v 6-ti patrovém domě po kompletní revitalizaci vč. zateplení, nové fasády, nových plastových oken se žaluziemi, nový výtah, schránky, zvonky apod. Byt je ve velmi dobrém stavu, prošel rekonstrukcí - koupelna a soc. a zařízení s obklady a dlažbou, vestavěné skříně s zrcadly v chodbě i v pokoji, nové PVC v celém bytě, kuchyňská linka ve tvaru písmene "L". K bytu patří sklep. Dobrá možnost parkování před domem. V blízkosti veškeré služby, zdravotní i sociální, školy, školky, MHD, obchody apod. Měsíční náklady jsou 4 437,-Kč + služby. PENB není vyhotoven, dle zákona je uváděna energetická třída G. Byt je družstevní, neplatí se daň z nabytí nemovitých věcí. Byt je od ledna 2017 volný a ihned k nastěhování. Doporučujeme prohlídku. 

    

Cena: PRODÁNO

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

_________________________________________________________________________

 

 

2+1 dr. - PRODÁNO 

  

    

  

ul. Provaznická, Ostrava - Hrabůvka  

  

Exkluzivně nabízíme byt o velikosti 2+1, který se nachází ve velmi žádané, klidné lokalitě ve velmi pěkném prostředí nízké zástavby a zeleně. Jedná se o byt umístěný v 2.patře v cihlové, nízké zástavbě  s rozlohou 55m2 + 6m2 sklepy. Byt je v původním, udržovaném stavu, má prostornou, dobře ustavitelnou kuchyň, chodbu do tvaru písmene "L", zrekonstruovanou koupelnu, bezpečnostní dveře a dva sklepy. Dům prošel kompletní revitalizací vč. plastových oken, zateplení vč. střechy, fasády,  hlavního vchodu, schránek, zvonků, kompletních rozvodů vody, topení vč. nových topných těles, elektřiny na chodbách apod. Před domem se nachází parkoviště pro tento dům. Výborná dostupnost MHD, zdrav. střediska, obchodů, školy, školky, bank, soc. služeb apod. Výhodné měsíční poplatky spojené s bydlením na dvě osoby činí 3 100,-Kč vč. fondu oprav. Dle vyhotoveného PENB, je dům úsporný, patří do energetické třídy "C". Výhodou domu je sedlová střecha s půdou. Možnost koupě bytu i na půjčku ze stavebního spoření. Byt je prázdný, doporučujeme prohlídku.     

  

Cena: PRODÁNO.

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

 _________________________________________________________________________

  

  

 

 

3,5+1 os.vl. - PRODÁNO

  

    

  

ul. Strelkovova, Ostrava - Zábřeh 

  

Exkluzivně nabízíme rozlehlý byt o velikosti 3,5+1, který se nachází ve velmi žádané, klidné lokalitě ve velmi pěkném prostředí nízké zástavby a zeleně. Jedná se o byt umístěný ve 3.patře v cihlové, nízké zástavbě  s rozlohou 81m2 + 6,5m2 sklep + 5m2 balkon. Byt je v původním stavu, má velkou chodbu do tvaru písmene "L" s množstvím vestavěných skříní, zrekonstruovanou koupelnu, neprůchozí prostorné pokoje a velkou dobře ustavitelnou kuchyň se zděnou spíží. Dům prošel kompletní revitalizací vč. plastových oken, zateplení fasády,  hlavního vchodu, schránek, zvonků, elektřiny na chodbách apod. Před domem se nachází parkoviště pro tento dům. Výborná dostupnost MHD, zdrav. střediska, obchodů, školy, školky, bank, soc. služeb a také lesa s cyklotrasami apod. Výhodou jsou velmi nízké měsíční poplatky spojené s bydlením ve výši 2 613,-Kč vč. fondu oprav.  PENB není zatím vyhotoven - podle zákona patří do energetické třídy "G". Na bytu neváznou žádné závazky, dluhy apod. a je jej možno koupit na hypotéku, půjčku apod. Byt je prázdný, doporučujeme prohlídku.     

  

Cena: PRODÁNO

             

Pro další fotografie - klikněte zde.  

 

 _________________________________________________________________________

  

 

  

 

 

 

 

 

 

copyright 2006 - 2019 :: Realitní kancelář KAMOS


Výroba www stránek Ostrava: PNM International s.r.o.