Rodinný dům – PRODÁNO

DSCN8712.JPG-1-min

Prostřední Bečva

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký, stylový rodinný dům v krásném prostředí Beskyd v obci Prostřední Bečva s celoročním příjezdem po asfaltové komunikaci a s úžasným výhledem do okolí.

Dům je postaven roku 1935. Zastavěná plocha 190 m2, zahrada 1 643 m2, celková výměra – 1 833 m2. Dům je krásně zasazen v terénu v mírném svahu a skládá se z několika částí. Ve zděném suterénu se nachází garáž, kotelna se dvěma kotly, jeden na pevná paliva jeden kombinovaný plyn + pevná paliva s rozvodem topení do celého domu, domácí vodárna a sklep.

Nadzemní obytná část je dřevostavba a skládá se ze dvou jednotek. V hlavní obytné části se v přízemí nachází stylová obývací místnost, kuchyň propojená s jídelnou a se vstupem na terasu, dále koupelna, soc.zařízení a chodba.

V patře se nachází 5 pokojů, z toho dva mají vstup na verandu a je zde samostatné soc. zařízení. V druhé části domu se samostatným vchodem se nachází dva pokoje a soc. zařízení.

Dům má nová dřevěná okna, je napojen na elektřinu, telefon, satelit, voda je v plastu a je řešena domácí vodárnou ze studny. Vytápění je ústřední s litinovými radiátory, kanalizace je řešena septikem.

Na krásné, udržované zahradě se vzrostlými jehličnany i ovocnými stromy se dále nachází hospodářská budova s dílnou a dvěma garážemi, dále venkovní posezení s krbem a vinný sklípek.

PENB není vyhotoven, dle zákona patří do energetické třídy “G”. Nemovitost je možno koupit na hypotéku, půjčku apod. Ideální místo k rekreaci i k trvalému bydlení, doporučujeme prohlídku.

Cena: PRODÁNO.

Volejte, pište

Nabídky nemovitostí

Garáž – REZERVACE

Ostrava – Zábřeh, ul. Rudná Exkluzivně nabízíme k prodeji prostornou, velkou garáž v osobním vlastnictví o výměře 31m2, která je umístěna v blízkosti ulic Rudná

Pozemek – PRODEJ

Ostravice, stavební pozemek Exkluzivně nabízíme stavební pozemek v krásném prostředí Beskyd ve velmi žádané lokalitě obce Ostravice s celoročním, bezproblémovým příjezdem po asfaltové komunikaci. Celková výměra bude po

Rodinný dům – PRODEJ

obec Petřvald, okres Karviná Pokud hledáte pohodlné bydlení bez velkých dalších investic, nabízíme vám patrový rodinný dům o velikosti 4+1 o užitné ploše 125 m2, zastavěné

Pozemek – PRODEJ

Kunčice pod Ondřejníkem, okr. Frýdek – Místek Pozemek o výměře 400 m2 v nádherném prostředí Beskyd, v centrální části obce, v blízkosti hlavního tahu.  Má velmi