Rodinný dům – PRODÁNO

DSCN8712.JPG-1-min

Prostřední Bečva

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký, stylový rodinný dům v krásném prostředí Beskyd v obci Prostřední Bečva s celoročním příjezdem po asfaltové komunikaci a s úžasným výhledem do okolí.

Dům je postaven roku 1935. Zastavěná plocha 190 m2, zahrada 1 643 m2, celková výměra – 1 833 m2. Dům je krásně zasazen v terénu v mírném svahu a skládá se z několika částí. Ve zděném suterénu se nachází garáž, kotelna se dvěma kotly, jeden na pevná paliva jeden kombinovaný plyn + pevná paliva s rozvodem topení do celého domu, domácí vodárna a sklep.

Nadzemní obytná část je dřevostavba a skládá se ze dvou jednotek. V hlavní obytné části se v přízemí nachází stylová obývací místnost, kuchyň propojená s jídelnou a se vstupem na terasu, dále koupelna, soc.zařízení a chodba.

V patře se nachází 5 pokojů, z toho dva mají vstup na verandu a je zde samostatné soc. zařízení. V druhé části domu se samostatným vchodem se nachází dva pokoje a soc. zařízení.

Dům má nová dřevěná okna, je napojen na elektřinu, telefon, satelit, voda je v plastu a je řešena domácí vodárnou ze studny. Vytápění je ústřední s litinovými radiátory, kanalizace je řešena septikem.

Na krásné, udržované zahradě se vzrostlými jehličnany i ovocnými stromy se dále nachází hospodářská budova s dílnou a dvěma garážemi, dále venkovní posezení s krbem a vinný sklípek.

PENB není vyhotoven, dle zákona patří do energetické třídy „G“. Nemovitost je možno koupit na hypotéku, půjčku apod. Ideální místo k rekreaci i k trvalému bydlení, doporučujeme prohlídku.

Cena: PRODÁNO.

Volejte, pište

Nabídky nemovitostí

1+1 REZERVACE

ul. Lechowiczova, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme luxusní byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1. Byt nabízíme i s novým zařízením. Jedná se o velký, atypický

Rekreační chata – REZERVACE

Frýdlant nad Ostravicí, ulice Podlesí Nabízíme rekreační chatu se zahradou, která se nachází v atraktivní lokalitě v podhůří Ondřejníku. Chata je umístěna v okrajové smíšené zástavbě rodinných

Rodinný dům – PRODÁNO

obec Háj ve Slezsku, okres Opava   Nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou a komerčními prostory v atraktivní lokalitě v obci Háj ve

2+1 – PRODÁNO

ul. Alšovo náměstí, Ostrava – Poruba Exkluzivně nabízíme družstevní byt 2+1 větších rozměrů 58 m2 ve velmi atraktivní lokalitě. Byt má balkon, komoru a je umístěn ve