Rodinný dům – PRODEJ

IMG_20210720_122830

obec Háj ve Slezsku, okres Opava

Exkluzivně nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou a komerčními prostory v atraktivní lokalitě v obci Háj ve Slezsku, ulice A. Vaška. 

Pozemek o celkové velikosti 1175m2 se skládá ze zastavěné plochy o výměře 787m2 vč. domu, hospodářské budovy s garáží a z udržované zahrady. 

Dům ve tvaru písmene “L” se skládá z obytné části a z komerční části – nebytových prostor. V obytné části, která má vlastní vchod ze zahrady je prostorný byt o velikosti 3+1 vč. soc. zařízení a schodiště na půdu. Velkou půdu, která se rozkládá nad celým domem, je možno po přestavbě rovněž využít k bydlení. 

Komerční – nebytovou část domu je možné využít k různým podnikatelským účelům např. na kanceláře, sídlo firmy, ordinaci, fitcentrum, apod., nebo připojit k domu, obě části jsou propojeny spojovacími dveřmi. Momentálně je zde zavedená oblíbená hospoda, včetně soukromého salonku, přípravny jídel, skladu a soc. zařízení pro personál a klienty. Tato část má rovněž vlastní vchod přímo z cesty, před prostory se nachází i zahrádka a možností posezení a malé parkoviště patřící rovněž k objektu.

Dům je celopodsklepený, má nová dřevěná okna a novou střechu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně elektřiny, veřejného vodovodního řádu, kanalizace a plynu. Dům je vytápěn plynovým kotlem, v komerční části se nachází i krbová kamna.

Výborná dostupnost autem je cca 10 minut do Ostravy a do Opavy, je zde rovněž napojení na MHD.  PENB není zatím vypracován, dle zákona je uváděna energetická třída G. Dům je možné koupit na hypotéku, půjčku apod. s možností ručení touto nemovitostí. Doporučujeme prohlídku.

Cena: Připravujeme

 

Volejte, pište

Nabídky nemovitostí

Rodinný dům – PRODEJ

obec Háj ve Slezsku, okres Opava Exkluzivně nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou a komerčními prostory v atraktivní lokalitě v obci Háj ve

2+1 – PRODÁNO

ul. Alšovo náměstí, Ostrava – Poruba Exkluzivně nabízíme družstevní byt 2+1 větších rozměrů 58 m2 ve velmi atraktivní lokalitě. Byt má balkon, komoru a je umístěn ve

2+1 – PRODÁNO

ul. Krakovská, Ostrava – Hrabůvka Nabízíme k prodeji luxusní byt v osobním vlastnictví o velikosti 2+1 s lodžií. Byt je situován v nízké zástavbě, je umístěn v 2. patře čtyřpatrového

Garáž – PRODÁNO

Ostrava – Zábřeh, ul. Rudná Exkluzivně nabízíme k prodeji prostornou, velkou garáž v osobním vlastnictví o výměře 31m2, která je umístěna v blízkosti ulic Rudná