Rodinný dům – PRODÁNO

IMG_20210720_122830

obec Háj ve Slezsku, okres Opava

 

Nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou a komerčními prostory v atraktivní lokalitě v obci Háj ve Slezsku, ulice A. Vaška. 

Pozemek o celkové velikosti 1175m2 se skládá ze zastavěné plochy o výměře 787m2 vč. domu, hospodářské budovy s garáží a z udržované zahrady. 

Dům ve tvaru písmene „L“ se skládá z obytné části a z komerční části – nebytových prostor. V obytné části, která má vlastní vchod ze zahrady je prostorný byt o velikosti 3+1 vč. soc. zařízení a schodiště na půdu. Velkou půdu, která se rozkládá nad celým domem, je možno po přestavbě rovněž využít k bydlení. 

Komerční – nebytovou část domu je možné využít k různým podnikatelským účelům např. ordinaci, kanceláře, sídlo firmy, fitcentrum, apod. Je možno jej po úpravách využít i jako dvougenerační dům nebo připojit k obytné části domu. Obě části jsou propojeny spojovacími dveřmi. Momentálně je zde zavedená oblíbená hospoda, včetně soukromého salonku, přípravny jídel, skladu a soc. zařízení pro personál a klienty. Tato část má rovněž vlastní vchod přímo z cesty, před prostory se nachází i zahrádka a možností posezení a malé parkoviště patřící rovněž k objektu.

Dům je celopodsklepený, má nová dřevěná okna a novou střechu. Je napojen na veškeré inženýrské sítě včetně elektřiny, veřejného vodovodního řádu, kanalizace a plynu. Dům je vytápěn plynovým kotlem, v komerční části se nachází i krbová kamna.

 

Výborná dostupnost autem je cca 10 minut do Ostravy a do Opavy, je zde rovněž napojení na MHD.  PENB není zatím vypracován, dle zákona je uváděna energetická třída G. Dům je možné koupit na hypotéku, půjčku apod. s možností ručení touto nemovitostí. Doporučujeme prohlídku.

Cena: 3 950 000 Kč.

 

 

Volejte, pište

Nabídky nemovitostí

1+1 REZERVACE

ul. Lechowiczova, Moravská Ostrava Exkluzivně nabízíme luxusní byt v osobním vlastnictví o velikosti 1+1. Byt nabízíme i s novým zařízením. Jedná se o velký, atypický

Rekreační chata – REZERVACE

Frýdlant nad Ostravicí, ulice Podlesí Nabízíme rekreační chatu se zahradou, která se nachází v atraktivní lokalitě v podhůří Ondřejníku. Chata je umístěna v okrajové smíšené zástavbě rodinných

Rodinný dům – PRODÁNO

obec Háj ve Slezsku, okres Opava   Nabízíme k prodeji velký rodinný dům se zahradou a komerčními prostory v atraktivní lokalitě v obci Háj ve

2+1 – PRODÁNO

ul. Alšovo náměstí, Ostrava – Poruba Exkluzivně nabízíme družstevní byt 2+1 větších rozměrů 58 m2 ve velmi atraktivní lokalitě. Byt má balkon, komoru a je umístěn ve